Usługi podnośnikiem koszowym

Czym jest podnośnik koszowy?

Podnośnik koszowy inaczej nazwany również zwyżka jest to popularne urządzenie umożliwiające prowadzenie wszelkich prac na wysokości. W skład jego wyposażenia wchodzi hydraulicznie podnoszona platforma lub kosz, dzięki którym pracownicy ekip mogą bezpiecznie wykonywać swoje zadania nawet na znacznych wysokościach. Usługi podnośnikiem koszowym wykonujemy na terenie Gliwic i Śląska.

Usługi podnośnikiem koszowym Gliwice, Śląsk

Jako rodzinna firma istniejemy w sektorze dźwigowym już od 25 lat. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy na przestrzeni tego czasu sprawia, że wszystkie usługi wykonujemy z zachowaniem najwyższej staranności i ostrożności. Dokładamy wszelkich starań, tak aby każdy nasz klient był zadowolony z wykonanych prac. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne usługi dźwigowe wykonywane z wykorzystaniem podnośnika koszowego – nasza flota składa się ze zwyżek do 18 metrów. Także bezpośrednio u nas możecie Państwo skorzystać z serwisu fachowych ekip monterów, dekarzy itp.

Przygotowujemy wstępne wyceny naszych sługi podnośnikiem uugi girac, zróżnicowane w zależności od zapotrzebowania, rodzaju usług, odległości od siedziby firmy oraz wielkości zlecenia. Kosztorysy te wykonujemy bezpłatnie – i nie zobowiązują one klienta do skorzystania z naszej oferty. Wystawiamy również faktury VAT.

Usługi zwyżką Gliwice

Podnośnik koszowy Gliwice i Śląsk – sprzęt uniwersalny

Świadczymy zróżnicowane usługi zwyżką na terenie Gliwic i pobliskich miejscowości. Do naszych najczęstszych zleceń należy wycinka oraz pielęgnacja drzew, mycie okien na dużych wysokościach, ale także montaż banerów reklamowych.

Za pomocą podnośnika koszowego wspomagamy również m.in. takie działania, jak:

Zapewniamy oprawę prac murarskich i tynkarskich, a także wspomagamy majstrów podczas malowania elewacji. Do naszych niecodziennych zadań należy również uczestniczenie w realizacji sesji zdjęciowych w plenerze – gdy potrzebne są zdjęcia zrobione z wysokości – jak i również  świadczenie podobnych usług dla branży filmowej.

W zakresie naszych usług podnośnikiem koszowym leży też czyszczenie oraz serwis rynien i rur spustowych.

Usługi zwyżką – wysoka jakość

Jesteśmy rozpoznawalni na rynku usług z uwagi na wysoką jakość wykonywanych zleceń. Operatorzy podnośnika koszowego w naszej firmie posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje pozwalające na bezpieczne wykonywanie nawet najbardziej precyzyjnych manewrów w trudno dostępnych miejscach.

Oferowany przez nas sprzęt wyróżnia się najwyższą jakością, posiada aktualny przegląd i jest ubezpieczony. Każda zwyżka może być używana przy najbardziej wymagających inwestycjach i jest maksymalnie wydajna oraz bezawaryjna. Wszystkie podnośniki koszowe w naszej flocie posiadają niezbędne atesty i zaświadczenia, dzięki czemu pracownicy znajdujący się na wysokości mogą czuć się w pełni chronieni.

Profesjonalna obsługa to wyłącznie doświadczeni fachowcy, dzięki czemu działamy kompleksowo i jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania z użyciem podnośnika koszowego nawet dla bardzo skomplikowanych przedsięwzięć. Chętnie współpracujemy w tym zakresie z firmami budowlanymi, instytucjami publicznymi i z klientami indywidualnymi.

Usługi podnośnikiem koszowym – dlaczego my?

Wybierając ofertę Elko możesz być pewien, że zwyżka zawsze dotrze w umówione miejsce na czas. Świadczymy usługi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do wymagań zleceniodawcy. Sprzęt możemy wynająć na godziny lub ustalić całościowy koszt usługi z góry. Wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami (już od 80 złotych!) i solidnością, i dzięki czemu zaufały nam już setki klientów na rynku gliwickim i w okolicach Śląska.

Wraz z biegiem lat flota naszych pojazdów ulegała stopniowemu poszerzeniu. Dzięki dostępności kilku różnych zwyżek, aktualnie możemy zaoferować klientom najlepiej dostosowany do ich potrzeb pojazd. Możliwy jest również dobór sprzętu w oparciu o indywidualne preferencje i rodzaj zadania, jakie trzeba wykonać. Zwykle dobieramy podnośnik w głównej mierze w oparciu o charakter wykonywanych prac, przykładając szczególną uwagę do infrastruktury okolicy i ukształtowania terenu.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie – zachęcamy do kontaktu.

KONTAKT